Jdi na obsah Jdi na menu
 


NÁRODNÍ MYŠLENKA NĚCO Z VRBOVIC A VLAHOVIC.

11. 12. 2014

 

12.6.- Lidé uprchli od Vrbětice, evakuace proběhla autobusy i auty.


 

Co by tomu řekl Čapek, nejvíc munice v tomto státečku na hlavu včetně kojenců, měli bychom se opravdu přejmenovat na Velkokapitalistčin, člověk by neřekl co všechno je v té demokracii možné.


 

Ty nezodpovědné parchanty, co to měli v pronájmu, zavřít, ale až po zaplacení veškerých vzniklých škod, včetně újmy a utrpení na těch lidech, kteří jsou už dva měsíce v pozoru a v poklusu, jak cirkusoví koni!!!!A ještě bych se podíval důkladně na tu "věc" přes pojišťovny!
Tam to bude hóóódně smrdět.

Okamžitě zajistit majetek firmy a jednatelů a firmám s nimi propojených a zajistit majetek příbuzných, prokázání majetku a žádné klausovské s.r.o. Vašici děkujeme!


 

Při tom množství munice by měl být zákon „ Pouze uskladnění ve vojenském prostoru hlídaný armádou“. Pokud ne tak sebrat oprávnění obchodování s municí.


 

Největší viník je jasný a nemusí se hledat!!Je to Evropská Unie, protože veškerý materiál do tohoto skladu pochází z různých míst právě z celé Evropské Unie..a ti, kteří na to,,kývli,,že se má tento ,,materiál,,uskladnit zrovna tady v ČR, bych přinejmenším zavřela min.na 25let-a to natvrdo!!!


 

Tvrzení V. Klause, že vše je třeba dát do soukromých rukou, zrušit dohled státu atp., byla nejdemagogičtější představa toho magora.
Armádu rozpustit, nechat pár placených žoldáků, kteří stejně nebrání nic, jen brání cizí zájmy někde v Afganistánu, přitom tisíce tun munice skladovat na našem území a dát to do rukou kdoví komu, to je opravdu myšlení potentáta.


Strategické věci i komodity měly zůstat pod státním dohledem!

Kdo povolil a schválil nesmysly, které jsou dnes vydávány za zákony?
Kdo zrušil prakticky veškeré kontrolní orgány nebo na maximum omezil jejich pravomoci?
Kdo povýšil zlodějinu a jakýmkoliv způsobem získané peníze na největší moc v této republice?
Kdo zlikvidoval zbrojařský a jiný průmysl a udělal z této republiky mezisklad čehokoliv a sklad odpadu a odpadků?
Nejsou to tak"náhodou" ti, kteří tzv. "vládnou" ale hlavně parazitují již 25. let?


 

Zajímavý je Pussy Kalousek: Kvůli každé blbosti vyštěkává ty svoje opilecké řeči a teď je zalezlý jako pes v boudě. Vždyť on byl také na MO! Tam se v té době také musely řešit ta různá
povolení těm soukromým firmám a kšefty s municí a pod.(???)A "peníze nesmrdí"!

Kalous se nevyjadřuje, protože on v tom má prsty, byl to on, kdo se postaral o předání těchto věcí do soukromých rukou. A vláda zase lže jako červení Brabenci. Kalous bude dlouho držet ústa, protože dobře ví, že je sám na pořádnou facku.


 

Podstatná informace je, že tam vyjela Bezpečnostní rada státu. Pravdu o tom, co vše a kde tam vlastně je, to není - ale asi tam nebudou jaderný hlavice ani bojový plyny, jinak by tam tahle rada ani nepáchla. Ale také nevědí úplně všechno - dost by je mohl překvapit nějaký chemik-sběratel-amatér v blízkém okolí, a mohou pak dopadnout jak ten chudák Palestinec, co se hrabal v trezoru s výbušninami. V rodné zemi Semtexu a pod vládou tohoto režimu je i nemožné zcela reálnou alternativou. Ještě ani nezačali svátky klidu, Bůh nám odpusť, jaký voly tu pořád dokola volíme.


 

Poslal by sem tam pyrotechniky ve složení: Frajtr z A Usu, Kalous, Pěnice a Karolínka !! Zezadu by to mohl jistit ministr vnitra !!!

Akce proběhne podle pyrotechnického scénáře :

1. pyrotechnika určí los.
2. ten co bude vylosován, tak vyleze na střechu.
3. okoukne zaseknutý granát.
4. vyšroubuje roznětku.
5. sleze ze střechy.
6. de dom.


 

Co toto je za svinský stát, ve kterém mohou mít nebezpečné trhaviny v rukou civilisté a kšeftovat s nimi? Hnus!!! Všechny ústavní činitele poslat do dolů, nebo pozavírat a ne aby se darebákům zvyšovaly platy! Podnikatele a majitele těchto muničáků už měli být za mřížemi, ale ti jsou důsledek. Příčina tohoto šlendriánu, jsou naši bývalí i současní vládnoucí politici včele s Klausem. To si ještě za tu svoji zmetkovou "práci"dovolili přidat.

A to máme ještě velký štěstí, že si Rusové po převratu odvezli atomové šrapnely do děl. Jinak by jsme byli v riti všichni. Tak to vypadá, když stát vše rozprodá a pronajme soukromníkům.


 

Jednoduché řešení. Udělat revizi zákonů, které umožnili převedení armádních zbraní a munice do soukromých rukou. Udělat revizi pravidelných fyzických kontrol, pokud jsou průkazné, (ne jen nějaký podpis v ušmudlaném sešitu), a všechny, co se na tom podíleli včetně podpisu smluv pozavírat,zabavit veškerý majetek a výnos věnovat na odškodnění ohrožených obyvatel a na zaplacení výjezdu a práce všech záchranných složek.


 

Kde je článek, ve kterém by bylo uvedeno, že majitelé a jednatelé firmy, které záhadně bouchá uskladněná munice, byli policií zadrženi a obviněni z ohrožení obyvatelstva a umístěni ve vazbě? Nebo se čeká, až se upraví záznamy o množství munice, která je tam údajně uskladněná? Kolik munice firma nakoupila a v jaké výši bude požadovat odškodnění od pojišťovny? Kolik munice se firmě podařilo načerno prodat ukrajinským oligarchům? Nebo se majitelé firmy smějí na Bahamách jak s námi vy@ebali?


 

Pokud to je dobře pojištěné, tak proč by někdo munici odvážel, svede se to na ty dva mrtvé a nechají to raději pojistně zlikvidovat, i kdyby místo Vrbětice měla být díra, protože kdo ví co skutečně v těch 13 tunách výbušnin je..., může tam být daleko něco horšího, o čem místní ani neví, co se prostě převážet dát dlouho ani nebude smět.


ČR není absolutně připravená na JAKOUKOLIV nestandardní situaci. Nemáme krizové plány, nemáme kryty, nemáme plynové masky (dříve samozřejmost na každé škole / školce...), nemáme armádu, nemáme specialisty (ne, opravdu nemáme, ti, co něco uměli, už skončili!), nemáme bezpečnostní systémy, nemáme letadla (14 stíhaček nepočítám...), nemáme (účinné) protiletadlové systémy, nemáme zálohy, nemáme rozpočet, nemáme motivaci... nemáme prostě nic. V sebemenším konfliktu jsme národ na odpis. I neutrální Švýcarsko by nás porazilo do týdne!


 

Zbytek munice převést na pražský hrad.
Proč? část bych nechal odvést před sídlo firmy Mixe Group, protože jim prý vznikla obrovské škoda na uskladněné munici, část bych nechal odvést před sídlo KSČM v ulici Politických vězňů, protože majitelé firmy pocházejí z jejich řad a pár náklaďáků bych vyklopil před barák Grossovi a Zemanovi, ten první s nimi tyhle budoucí průserové smlouvy podepisoval a ten druhý toho šmejda přitáhl do vrcholné politiky, takže taky nese svůj díl viny.
Pražský hrad bych vynechal protože patří všem slušným lidem.

 

Náhledy fotografií ze složky REDAKCE NÁRODNÍCH LISTŮ - ZMĚNY -DOPLNĚNÍ