Jdi na obsah Jdi na menu
 


NÁRODNÍ MYŠLENKA PŘECHÁZÍ PO MĚSÍCI NA NORMÁLNÍ PROVOZ

3. 5. 2014

NÁRODNÍ MYŠLENKA KVĚTEN

 

 

Čech se ztrátou paměti mohl pracovat na obří kauze, kterou zastaví Klausova amnestie

Klaus je svou amnestií největším zločincem novodobých dějin Česka...

Klaus - president podvodníků -pionýr, svazák a posléze komunista jasnovidec a prognostik...a spolupachatel propuštěných grázlů a šmejdů.A i pod tíhou těchto a dalších a dalších dacáren, co tento narcis na národu napáchal, se najdou hlupci, co tohoto zloděje všech zlodějů obdivují.

Není bez zajímavosti, že podle tehdejších informací médií měli stát za zmíněnými firmami bývalí příslušníci komunistické Státní bezpečnosti.Klaus by se měl za tu amnestii smažit v pekle. Hlavně proto, že alespoň kdyby na své neomylnosti tolik netrval. Kdyby uznal chybu, možná bych mu i uvěřila, že si u těch zlořádů taky nesmočil....

Přes 20 let tu živíme pěkný parch.....!!! právo je nastavený tak, že ani nemůžou být skoro potrestáni! jak je tohle možný, že tohle všechno stát a my všichni dovolíme a nic s tím neděláme... a nebo se musí stát vyloženě něco osobního nám, že vezmeme právo do svých rukou, když není zastání u instituce, která by to měla řídit? i otrok se vzepřel, když toho měl už tak akorát dost....

Co k tomu dodat. Když si necháme kálet na hlavu už 25 let, proč by tuneldědek nedal milost svým kámošům, aby si mohli ty nakradené miliony a miliardy užívat v klidu a beze strachu.
Co jsme si v r. 1989 vycinkali to máme. Záviděli jsme západu nezaměstnané, bezdomovce, mafii, tuneláře, korupčníky , megazloděje, vysokou kriminalitu, chudobu většiny občanů atd, tak jsme se jim museli vyrovnat. Ale měli volné hranice a dostatek kontaminovaných banánů.
Teď si můžeme jen zazpívat: Teď už máme, co jsme chtěli....

Že by to o Klausovi byly opravdu,ale opravdu jen takové ty zlé - závistivé řečičky ?
Anebo přece jen odstavení těch pravých od lizu nakonec pomůže objasnit , jaké zlodějny a pod čí taktovkou zde byly po čtvrt století páchány?Nu nechme se překvapit.
Konec konců již ve filmu "Adéla ještě nevečeřela" slavný pražský inspektor spokojeně konstatoval:
" V Čechách se VŽDYCKY všecko rozkecá!"

Scénář byl jasný!Soudruzi pokojně předají moc lidem kolem ryšavého a věčně ožralého kulisáka-ti měli plnou hubu laciného antikomunismu(pokud nebyli nalití) a za to bude složkám kolem bývalé nomenklatůry a estébáků podnikat!Výsledek je nasnadě,ze země soběstačné,ze země průmyslověagrárně nadprůměrné,je montovna a tržiště všelijakého šuntu!!Věřím ,že přijde doba,kdy tito lidé budou "odměněni" na prknech,které ovšem neznamenají svět!A s nima i jejich parcanti,nebotˇˇ rakovinu je třeba "vypálit",jinak vidíme,že recidíva a metaztáze jsou neustálou hrozbou!!!

Klauze by na výstrahu všem budoucím presidentům měli na Václavském náměstí zastřelit!!!Pochopitelně s propadnutím veškerého majetku. A rychle,nebo se rozvede či všechno nechá přepsat na manželku. Tenhle panák již uškodil této republice snad víc než komunisté.A to se zlobil,když po samet.revoluci chtěl být ministrem zahraničí a O.F, na to nepřistoupila.Tak se stal min.financí.Parazit!

Jak dlouho se ještě za vývojem české ekonomiky potáhne smrad z Klausovy žumpy? Tento supervyvrhel způsobil spolu s Kalouskem naší dnešní bídu a místo, aby už dávno bručel na Pankráci a v lepším případě čekal na vyjímečný trest doživotí, těší se pozornosti medií a jeho přisluhovačů.

Snad se dožiji toho, až bude pan exprezident zatčen a po zásluze odsouzen za vše, co v tomto státě napáchal!"

Nedávno, nevím, jakým způsobem se to dostalo do TV, vysílala dokument "Kdyby mě zabili...". Po jeho shlédnutí se v tomto státečku nedivím ničemu. V zemích s trochu více impulzivními občany by darebáci, lumpové a komunisticko-svazácká pakáž v '89 viseli všude možně, tady ten arcilhář zavedl totálně zkorumpovaný a propletený mafiánsko-zlodějský kruh a po Klausově "privatizaci", což byl mega tunel, stejně jako "církevní restituce", tato zemička nenávratně směřuje do (_._)...

Tenhle zpropadený nestoudný stát bude stále a s chutí stihat občany i skrze prkotiny, činit z nich zdecimované stádo chudáků, bezprizorných bezdomovců, kteří nemají nikde zastání....grázly nechá na svobodě a pokud je "omylem" zavře, tak je s omluvou pustí. Morálka a spravedlnost tady dávno umřela... Žijeme v době, kdy i ta nejhorší sci-fi je ničim ve srovnání se skutečností teď a tady......

Dědku šlohpero!! Kdy už tě konečně zavřou až zčernáš a zabaví ti veškerý majetek??Co k tomu dodat, buď Klaus trpí stařeckou demencí a nebo je to prostě kret*n, nikdo jiný by takovou amnestii nepodepsal.Nebo ano a snad to byla poslední služba (doufám!!) narcisistického obrzloděje svým kámošům !!!

A měl pravdu, když tvrdil, že všechny důsledky amnestie se projeví až mnohem později. I když takhle to snad nemyslel.Ale myslel, právě takhle to myslel, jenom my jsme si měli myslet něco jiného, že to myslí jinak. Ne, ne, myslel to právě takhle.Podle mne byla Klausova amnestie plánovaný zločin, neřkuli,vlastizrada.Za dobu svého působení udělal tento člověk víc škody než užitku pro republiku.

Neměli jsme ho rádi, nechtěli jsme si vážit jeho moudrosti, nechtěli jsme Klausovi postavit pomník .... tak si ho amnestií postavil sám.

To se pak můžeme divit, jaká je nálada ve společnosti, jak se všichni postupně radikalizují, když člověk vidí, že ty největší sviňárny, co si člověk ani nedovede představit, se podepíší na milionech lidí po celé generace, jsou zametené jediným podpisem nějakýho staříka, kterému v závěru nehrozí ani žádný trest, protože zastávál nějaký post prezidenta.

Spravedlnost, právní stát? Výsměch všemu a všem. Doufám, že Klaus se zapíše do dějin jako nejhorší prezident všech dob. To mu snad aspoň jeho ego nedá spát v hrobě, když už nic.

Pan Klaus by měl sám ze svého odškodnit všechny ty lidi,kteří přišli díky jeho milosti o spravedlnost a naději k vyřešení jejich případů. Sám by byl překvapen co způsobil a kolika lidem ublížil !!Ten však moc dobře věděl, že amnestuje svoje "kámoše" a spoluvinníky zlodějin a tunelů.

Pokud se neprošetří privatizace státního majetku od začátku 90. let, tak tady nikdy nebude pořádek a spravedlnost. Jenže kopie svazků Stb vedených na Klause, Havla a ostatní stále leží v ruských archivech i když u nás byly zničeny už v prosinci 1989. Pokud to neuvolní Moskva, tak to bude stejné jako to bylo do roku 1989. Nikdo si na ně netroufne. Moskva obrací a Gorbačov uznává chybu. Tak uvidíme. Status quo zatím trvá.

Samozřejmě, že je Klaus zločinec - o tom žádná pochybnost.Nevěřím, že by spousta senátorů v čele s právníky a ústavními soudci jako je např. Eliška Wagnerová a spol. podávali jen tak bezdůvodně žalobu k ÚS na velezradu prezidenta Klause. Že by bez důvodu sbírali statisíce podpisů občanů této země. Samosebou, že je Klaus velezrádce. A nic na tom nezmění ani fakt, že vše bylo předem pečlivě připraveno a prokonzultováno s jinou partou ústavních právníků, kteří amnestii připravovali a prověřovali děravost a propustnost zákonů i ústavy. Našli díry v právu (které sami předem připravili jako v případě kupónové privatizace) a posléze je prostřednictvím zločinného spolčení využili ve vlastní prospěch. Před svými obětmi měli náskok - náskok a moment překvapení - stejně jako má zákeřný lupič v temném zákoutí. Ústavní soud žalobu senátu zamítl a opřel se o "platné" zákony, které připravili předem s jasným úmyslem sami lupiči.

Amnestii na míru tunelářům bývalého zločinného prezidenta by měli zrušit! Omilostnění zločinců je alarmující, stejně jako způsobená škoda. Pokud je potřeba změnit zákon a Ústavu, tak ať to udělají. Je to výsměch slušným lidem a hlavně obětem těchto zločinů..Klaus má doživotní imunitu, jinak by tu amnestii asi nevyhlásil.Ten je za vodou.

Je zajímavé dvě největší zla pro náš stát začínají na K ,Klaus a Kalousek...Hodně lidí si myslí,že největší zlo je určitě na K a to KOMUNISMUS!To je ale úplně jedno, jestli je to od komunistů, fašistů, církve, šlechty nebo husitů. Strašit nějakou politickou agitací může jen hlupák. Vždy to bylo o lidech. Každá politická myšlenka měla v sobě něco dobrého a pak se našli hajzlíci, co to zneužili pro vlastní prospěch. A ti to budou zneužívat jak v kapitalismu, tak v komunismu. Tvrdit, že kdo je komunista je zlý, je opravdu demagogický blábol. Zlý je člověk!

Nedávno vyšel zajímavý přehled bývalých zaměstnání pracovníků v jedné polostátní firmě. Snad polovina lidí na důležitých funkcích, na které se ale už nevztahuje lustrační zákon, byla buď bývalými pracovníky STB nebo s nimi byla ve spojení. Pokud k tomuto davu připočteme další (všeho)schopné odborníky, kteří se objevili po převratu nemůžeme se divit, že tolika věcí nefunguje. Jedno z mála pozitiv je, že oproti předchozímu režimu se o tom píše a policie se konečně snaží. Ta komunistická výchova asi nebyla to pravé ebenové, když je tenhle průvodní jev vidět ve všech bývalých socdemo a to nemluvím o těch kde vláda lidu ještě trvá.

K tomu snad ani není co říci. Je tu feudalismus, chudí musí být zticha a bát se,že přijdou o práci a panstvo si dělá,co libo. A beztrestně a nebo se vše zamete pod koberec. Tohle není ta demokracie,kterou jsme chtěli.

Klaus v tom nejel sám,je to jen špička ledovce. Těch lumpů tam bylo a je mnohem víc,a nejhorší je,že tam jsou pořád. Začínám mít opravdu strach,co se to tu děje. Komu se dá vůbec věřit? Soudnictví-fraška,když nemáte peníze. Nic už tu nezůstalo,vše je prodané a vykradené.Co to necháme,za zemi,našim dětem? Co se to tu vlastně děje?

Klaus je v podstatě zločinec, kterému jeho tajná konta zásobovali jeho kamarádi a proto jim dal milost. Je s podivem, že už toho tuneldědka někdo za tu všivárnu nesrovnal se zemí!

Škoda, že ten Vondrouš použil jenom atrapu...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Rusko-ukrajinská krize dnes 1.5.2014

Na Ukrajině jde hlavně o budoucnost Evropy, to znamená jak daleko udržíme Rusko od sebe. V momentě kdy by bylo Rusko na hranicích se Slovenskem můžeme očekávat velké problémy. Přeshraniční incidenty, demonstrativní vojenská cvičení s "náhodným" překročením hranic, narušování vzdušného prostoru, požadavky na "ochranu" diskriminované Rusínské menšiny (která je ráda, že nemusí mít s matičkou Rusí už 100 let nic společného). A jednoho dne se Putin nevyhnutelně rozhodne, že musí vyžadovat plnění Jaltské a Postupimské smlouvy, takže by začal vyžadovat větší kontrolu nad státy bývalého Východního bloku. Tyto smlouvy jsou dosud platné a závazné, takže by to mohl vyžadovat i právem, což by znamenalo, že se tady jednoho dne objeví ruské tanky a nikdo s tím nemůže nic udělat.


 

Putlerova anexe východní Ukrajiny upevní spojenectví evropských zemí, jestli zůstaneme svobodní a součástí Evropy bude to plus i pro nás. Hodně lidí už zapomnělo co umí Říše zla.


 

Účastníci procházející dnes 1.5. na demonstraci v Kyjevě požadovali zvýšení mezd o 30% a
uspořádat celostátní referendum dne 25. května . Jak oznámil korespondent Liga BusinessInform, více než dva tisíce lidí se shromáždilo u stanice metra Arsenal a pochodovali k budově vlády. Účastníci shromáždění skandovali hesla na podporu územní celistvosti Ukrajiny . Před budovou sídla vlády jeden z organizátorů shromáždění - socialista Nikolaj Rudkovskij vyslovil požadavky účastníků . Mezi ekonomickými požadavky jsou vyšší platy, důchody a stipendia o 30 %, zrušení důchodové reformy, zrušení zvýšených komunálních tarifů, kontrolu cen, snížení zdanění malých a středních podniků, zavedení progresivního zdanění neočekávaných zisků velkých korporací,zachování vzájemně výhodných hospodářských vztahů se zeměmi SNS.
Mezi politickými požadavky je ústavní reforma, decentralizace moci, mimořádné parlamentní volby nejpozději do roku 2014, zrušení poslanecké imunity, volby poslanců z otevřených seznamů, přijetí Národního zdravotního pojištění.
Demonstranti také požadovali národní referendum 25. května k pěti otázkám. Mezi nimi je "Ukrajina -federální nebo unitární stát" ; "Ruský jazyk -druhý národní nebo úřední jazyk v některých oblastech" ; "směřování rozvoje Ukrajiny - integrace do EU nebo do Celní unie" ; "Zrušení odstranění jaderných zbraní z Ukrajiny" ; "Zákaz privatizace zemědělské půdy".


 

Neviditelná ruka trhu zasáhla - Ukrajina razantně zdražila plyn, obyvatelé zaplatí o 40 procent víc - tak teď už na té Ukrajině ať radši volby nedělají, protože se 99% lidí bude chtít připojit k Rusku. To víte, když není na chleba, v zimě 20 pod nulou, tak nikoho z nich nezajímá žádný Banderovec ve vládě. Všechno jde přesně podle plánu. A půjde to bez výstřelu.


 

Ruští armádní ostřelovači zavraždili ze zálohy přes sto demonstrantů i neozbrojených policistů na Majdanu, včetně zdravotnic a lékařů, jednoho ruského starostu který odmítal separatismus střelili do zad, tři týrané lidské oběti přinesla řeka z okupovaného měst

a.

Rusko má v současnosti pouze 5% těžitelných zásob ropy na světě, to zase není taková raketa.Dnes víc než 60% národního důchodu Ruska tvoří vývoz plynu a ropy. Kdyby je západ neodebíral, ekonomika Ruska zkolabuje.

Tenhle konflikt zdá se změní postavení nejen velmocí. Asie na tom rozhodně vydělá. Trh Číny, Indie a Ruska má ohromný potenciál, ten podle přírodních zákonů nesměřuje ke dnu, ale vzhůru. Padají říše, sice pomalu, ale jistě, co jsou za svým vrcholovým vývojovým zenitem.


 

Dobře to Putin s Ukrajinou dělá. EU chce trhy, tak ať jim ji klidně nechá, ale zdevastovanou tak, že zdejší obyvatelstvo nebude mít ani na chléb. I EU si rozmyslí, zda tu zuboženou Ukrajinu bude chtít. Do té doby se rozhodne o federalizaci Ukrajiny a naprostá většina států bude chtít připojit k Rusku. Proč? Protože to nejdůležitější jim dodá levně - plyn a ropu. Sem tam nějaký rublík a budou spokojeni.Žebráci ze západní Ukrajiny si EU může klidně vzít, kdo ví, že se v tu chvíli EU nerozpadne.


 

Už se demonstruje i ve Střední Ukrajině - Záporoží a Kremenčugu. Jestli se do toho vrhnou prapory PS (policejních sborů) jak slibují, tak to bude konec Ukrajiny jako státu.

Současná Ukrajina je z velké části umělý útvar kdy miliony lidí mají sice papírově ukrajinskou národnost, ale nějak neřeší jestli jsou opravdu Ukrajinci či Rusové. Spíš to berou tak že obývají územní jednotku která se tak nazývá. Ostatně ne nadarmo se Ukrajině přezdívá Francie východu. Ale prostě žijí na strategicky důležitém území o které se vždy prali mocnosti. A ani nějakého svého význačného vůdce nemají na kterého by mohli být hrdi a odvozovat odtud svoji ukrajinskou identitu.


 

V Doněcku propukly nepokoje stejně, jako v Charkově. Do Doněcka navíc dorazilo několik ozbrojených jednotek Pravého sektoru. Rusko cca před hodinou (dnes v 15 hod.)varovalo Kyjev, že pokud nezabrání Pravému sektoru zasahovat proti demonstrantům, bude to mít katastrofální následky.

"Nepokoje" propuknou ale tam, kam Moskva pošle svoje diverzanty, nic nového, ale nemělo by proti nim zasahovat žádné občanské sdružení, ale oficiálně armáda, tvrdě, bez kompromisů, jinak se s teroristy jednat nedá

Oficiální armáda však mimo jiné nechce zasahovat proti vlastním lidem. Od toho ostatně armády ani nejsou. nemluvě o tom, že armádní velitelé odmítají poslouchat rozkazy“ nelegitimní“ kyjevské vlády. De facto je armáda a ozbrojené složky na straně aktivistů (jenom na jihovýchodě Ukrajiny se podle ukrajinské vlády má jednat minimálně o 12000 členů policejního sboru, kteří odmítají proti demonstrantům zasahovat).

Občané Ukrajiny.Nejsou ani lepší ani horší než jiné národy.Ale myslet si,že je vše zadarmo a zadlužená a pomalu kolabující Evropská unie jim zajistí blahobyt bez drastických opatření,které postihnou už tak na hraně přežívající Ukrajince, je naivita nebo hloupost.Turčinova a Jacenuka lze přirovnat k Dubčekovi.Taky tvrdí a slibují nesplnitelné.Vzbuzují marné naděje.

Na Ukrajině je plno normálně uvažujících a šikovných lidí. Ale nechali se zblbnout vírou nikoliv ve vlastní schopnost, ale ve schopnosti EU, která v každém případě nahradí Rusko. Že bude dávat práci a suroviny, tak logicky "globálně vzato", je takový národ naivní. Ukrajina jsou především Slované, potom jsou to Rusové a jejich varianta v podobě tzv. Ukrajinců, protože jak Rusové, tak i Ukrajinci používají azbuku


 

V současné době ,podle neověřených zpráv na dění na Ukrajině, reagují ruské vojenské jednotky na hranicích. Byla zaznamenána vysoká aktivita, přesuny jednotek a jejich postavení do fáze plné připravenosti k překročení ukrajinských hranic.

Tato zpráva vyšla dnes v 17,hodin


 


 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky UDÁLOSTI V TÝDNU, FOTODOKUMENTY