Jdi na obsah Jdi na menu
 


ANTICHARLIE HOP DOG 3

18. 3. 2015

 

Redaktor : František Rozsypal na způsob bajek -humor
 
Zvířátka v lese se dohodla, že si postaví sídliště. Vyšlou do města mazanou lišku, aby sehnala potřebná povolení. Přešel den, dva, tři, týden a liška nikde. Po čtrnácti dnech se liška vrátí se staženým ocasem a celá zničená povídá: "Třicet pět povolení jsem sehnala, ale to třicáté šesté, to nejdůležitější, se mi sehnat nepovedlo."
Poté zvířátka vyšlou medvěda. Není sice nejchytřejší, ale je nejsilnější, takže by mohl ledacos zařídit, řekla si. Přešel jeden den, dva, týden a medvěd nikde. Po měsíci se vrátí vyhublý, vystresovaný a říká: "Třicet pět povolení jsem sehnala, ale to třicáté šesté, to prostě sehnat nejde."
Vtom se přihlásí vůl, že by to zkusil ve městě vyřídit. Zvířátka se pousmějí a praví:"Ty vole? Když to nezařídila mazaná liška, ani silný medvěd, jak tam můžeš uspět?!" Ale vůl se nedal odradit a vyrazil do města. Za tři dny vzbudil zvířátka po ránu velký rámus. Vstanou a vidí v dálce vola, jak si to maže k lesu, za zády bagry, jeřáby a náklaďáky s pískem.
Zvířátka se radují a diví zároveň, ptají se: "Vole, jak jsi to dokázal?"
„Jednoduše", povídá vůl, "přijdu na úřad, otevřu první dveře - spolužák! Otevřu druhé dveře - spolužák! Otevřu třetí dveře - spolužák.........
 
Vystupuje manažer ze svého nového Porsche a bác! Projíždějící kamion mu urazí dveře.
 Kamioňák zastaví, vyleze a manažer na něho začne řvát: "Kam čumíš, debile?! Urazil jsi mi dveře od Poršáka!!!" Tirák se zarazí: "Vy, manažeři, jste strašně materialisticky založení. Nadáváte, že jsem vám urazil dveře, ale vůbec vás neštve, že  jste přitom přišel taky o ruku!" Manažer:  .... "Kurva, Rolexky!"
 
Šel jsem s mým 70tiletým otcem do nákupního střediska koupit nové boty.
Z běhání po obchodě jsme vyhladověli, a proto jsme se rozhodli, že si někam sedneme a něco pojíme. V lokále jsem zpozoroval, že otec civí na vedle sedící dívku. Měla vysoko natupírovaného kohouta, nabarveného do zelena, oranžova, červena a modra.
Otec od ní nemohl odtrhnout oči. Dívka zpozorovala, že kdykoliv k němu obrátila oči, že na ni civí. Když už toho měla dost, tak se ho sarkasticky zeptala:
 "Co máš za problém, dědo, tys v životě neudělal nic divokého!? "Protože otce znám, tak jsem raději rychle polkl to, co jsem měl v puse, aby mě při jeho odpovědi nezaskočilo.
Otec s důstojným klidem a bez mrknutí oka povídá: "Jedenkrát jsem si vzal drogu a „přefiknul“ jsem páva. Teď se ptám, jestli ty nejsi moje dcera".
 
Veverka sedí na stromě a louská oříšky.
 Rozlouskne první - stříbrné šaty.
 Rozlouskne druhý - zlaté šaty.
 Rozlouskne třetí - svatební šaty.
 Veverka se rozpláče, schoulí se na větvičku, a vzlyká: "Se kvůli pohádce ani nenažeru.."
 
Víte, proč mají včely med?
Protože mají královnu. Kdyby měly parlament, tak by neměly nic.
 

Náhledy fotografií ze složky ANTICHARLIE HOP DOG ( hop pejsku)