Jdi na obsah Jdi na menu
 


PŘETISKUJEME Z NÁRODNÍCH LISTŮ : FEJETON ŠÉFREDAKTORA

29. 12. 2014

 ČECH A SLOVÁK JSOU BRATŘI.

6---ja-a-jan-valenta.jpg
 

FEJETON NÁRODNÍCH LISTŮ-

PROBUDÍ SE NÁŠ NÁROD ?

ŠÉFREDAKTOR KL NL JAN VALENTA


Nad Vánočními svátky jsme uzavřeli týden , kdy si snad každý člověk přál mír na této zemi a konec konfliktů, kdy umírají ženy a děti, jejich muži, dědové a babičky ! Lidstvo se dosud nepoučilo z válečných konfliktů, které přes konec ničivých dvou válek dvacátého století probíhají lokálně, avšak stejně s milionovými oběťmi. Tisíce mrtvých v Syrii, Afghánistánu, ale žel i na východě Evropy- Ukrajině !


Náš národ se v průběhu patnácti století prokazatelných dějin nechal oklamat a rozdělit . Můžeme se milí čtenáři přiučit v dlouhém boji za udržení našeho jazyka a kultury. Krom nebetyčné ostudy s „červenými kartami“ 17.11.2014 tu jsou stále stejná stigmata, provázející mnohokrát mediální psychózou naše novodobé dějiny . Krom pamětníků komunistického tisku tu máme media, která „vymývají „ národu mozky, lžou na každém kroku a ještě si je platíme ! Připomíná to adamity z doby budování husitského tábora, kdy řada lidí podlehla bludům a zaplať Bůh , měli jsme skvělého vojevůdce Jana Žižku z Trocnova . Teď nám umírají poslední legionáři a bludy káže jak ČT, tak oligarchy ovládané noviny a žel k ostudě i Český rozhlas, symbol odporu 1945 a 1968 ! Za štvaní redaktorů stojí jakýsi ředitel Karel Duhan, poturčenec horší Turka a za ČT Petr Dvořák. A prodejní redaktoři, kteří se neštítí pro svůj žold likvidovat náš národ morálně a i kulturně. Jsou však tak jako za Rakouska, nacistů a komunistů odvážní publicisté, čestní lidé které znám osobně. Neházejme proto všechny do „jednoho „ pytle ….

Jsou mezi námi chameleoni, kteří sloužili nacistům, mlátili vězně i za komunistů a udávají i dnes! Píšeme o nich ačkoliv nás osočují a to Národní listy zažívaly už za Národního obrození a často byly cenzurováni a redaktoři odsuzováni ( OMLADINA A POD.) . Prezidentu Tomáši G. Masarykovi se nedá tolik vytknout jako dr. Edvardu Benešovi ( 1938 a 1948), bereme-li naše prezidenty od základu. Nemluvím o komunistických prezidentech, ale žel nemůžeme být ani náhodou být hrdi na Václava Havla poté co na povrch vyplavaly nová fakta. Ostatně za jeho glorifikaci jsou přímo odpovědna media a nikoliv objektivní pohled historie ! Masívní „masáž „ již jsme zažili dříve jako v současnosti a na lži jsme tu měli Rudé právo a dnes Mladou frontu d.... tenhle plátek deformoval naši mládež, které jsem i já byl datem narození příslušníkem. Znám vrstevníky, kteří se nedali a sháněli si objektivní pohled. Žádná historie se nedá kroutit podle korouhve „východ-západ“ a účelově měnit. Je daná ! Měli jsme tu I.II. A III. Odboj, nyní již i IV. Bojovníci za naši svobodu ve všech válkách 20.století se v hrobě obrací . Proto je nutné nastavit si zrcadlo a zvážit zda se nepoučit nejen z historie, ale i současnosti. A poučeni pak vyprovodit kolaboranty, zrádce, podvodníky a zloděje toho co naši lidé přinesli svému národu tam kam patří. Ti co rozkradli zemi podle zákona odsoudit do kriminálu a začít znova. Věřte milí občané a čtenáři ono to jde a půjde . Jen se nebát a s odvahou národa husitů opět připomínám chvíle kdy se zlomila vůle národa rok 1938 a svatá slova našeho mučedníka dr. Ladislava Rašína, lídra NDS a Parlamentního výboru na obranu republiky, kdy zrádcům národa vmetl na půdě parlamentu :

NEDEJ BOŽE , ABY Z NÁRODA BOŽÍCH BOJOVNÍKŮ SE NESTALI PODLÍ OTROCI!“

Pokud se však vzchopíme, máme přeci naději …...


 

Náhledy fotografií ze složky NÁRODE JEN DÁL