Jdi na obsah Jdi na menu
 


ALMANACH 2012 POPRVÉ NA INTERNETU - V NÁRODNÍ MYŠLENCE

11. 2. 2013

PROTOŽE NÁROD , KTERÝ SE DOPOSUD NEPOUČIL ZE SVÝCH DĚJIN, BUDE SI JE MUSET ZOPAKOVAT VE SMYSLU II.FÁZE NÁRODNÍHO OBROZENÍ

-----------------------------------

NEDEJ BOŽE, ABY SE Z NÁRODA BOŽÍCH BOJOVNÍKŮ STALI PODLÍ OTROCI ...

( JUDr. LADISLAV RAŠÍN )

 

 

 

 

 

národní listy (ESTRANKY.CZ)-NÁRODNÍ LISTY DNES (BLOG.CZ)

národní myšlenka-ČESKOMORAVSKÝ KLUB- NÁRODNÍ DEMOKRACIE

 

ALMANACH ČESKÝ za rok 2012

 

BUDE-LI KAŽDÝ Z NÁS Z KŘEMENE JE CELÝ NÁROD Z KVÁDRŮ…..

 

ÚVODNÍK AUTORŮV .

Čím začít Almanach Český za rok 2012 ? Obnova, reminiscence, nápad ?

Jen jedno z toho a stačí to na vyjádření toho co je potřeba  v době ohrožení celého národa . Almanach vycházel od dob vrcholu Národního obrození a psali do něho význační čeští spisovatelé a umělci. V Národních listech to byli Jan Neruda, Jakub Arbes, Antal Stašek, Jaroslav Vrchlický, prof. Alois Jirásek, J.V.Sládek ,  J.S.Machar , Viktor Dyk , aj.

       Pokud si   někdo myslí, že „nám nic nehrozí „ tak je na velkém omylu ! Temné síly světa se snaží rozvrátit celé národy a tak je na svobodomyslném národu, aby se hájil nejen aktivně, ale  i svoji kulturou.

       Nebuďme naivní, pokusy zotročit svět jsou od nepaměti dány povahami „mocných „…. Zejména lobby bank a průmyslových či obchodních korporací a i infiltracemi „pakultury“, kultu násilí, drog a prostého „vymývání“ mozků funguje i s technickým pokrokem lidstva.

      Co zveřejním já ? Budu pokračovat v Iluminátech po Česku a Evropsku v III. Řadě vždy úryvky . Pak se konečně jak jsem slíbil pustím do „Pohádek z lesů, vod a kuloárů „ Hlavně dokončím jednu historickou komedii, ale i to co dosud vyšlo v obrazech nové národní hry : „Francký kupec Samo“. Pokud jde o  Metamorfosy-Proměny 21.století půjde o průřez 21 stoletími v pokračování .

      Budu dál prosazovat nové myšlenky a umělecké proudy , rovněž i neznámé interprety populární  hudby a něco klasiky .

Svým čtenářům přeji mnoho zážitků na tabletech i PC . Váš Jan Valenta 10.2.2013 

 

-------------------------------------

 

Náhledy fotografií ze složky NÁRODE JEN DÁL